Dragon of the Three Kingdoms

Dragon of the Three Kingdoms, aksiyon oyunları kategorisinde yer alıyor.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut42M
  • Sürüm5.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciWaGame
Dragon of the Three Kingdoms indir; Oyunun temasına bakacak olursak; MS 225'de Çin'de zorlu ve uzun savaşlar oldu.

Aksiyon oyunları kategorisinde yer alan Dragon of the Three Kingdoms mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Gelişmiş oyun özellikleri, büyüleyici oyun sahneleri, yaratıcı görseller ve ardından gelen aksiyon dolu bir oyun deneyimi yaşamak için sizde Dragon of the Three Kingdoms dünyasında yer alın. Oyunun temasına bakacak olursak; MS 225'de Çin'de zorlu ve uzun savaşlar oldu. SHU krallığının komutanı Kong Ming adında ilk general Zhao Yun'u Nanman barbarlarla savaşmayı emretti. Nanman'da düşen taşlar, döner kütükler, zehirli su kaynakları, sıtma saldırıları her yerde ve insanlığı tehdit ediyor.

Gelişmiş bir hikaye üzerine kurulan bu heyecan verici aksiyon oyununda krallığınızı düşman birliklerine karşı korumaya çalışacak, yükseltici oyun ögelerini elde edecek ve ardından heyecan verici bir mücadele yaşamanın tadını çıkaracaksınız. Nanman kralı Meng Huo adında herkesten daha güçlü ve zalimce. O hayatta kalan insanları tehdit ediyor. Kendinizi ve halınızı ona karşı korumaya hazır olun. Zhao Yun'un imkansız görevini tamamlamasına yardım ederek, onu stratejik bir şekilde yönlendirmeye çalışacaksınız. Bu heyecan verici RPG oyun dünyasında görevleriniz doğrultusunda hareket edecek, düşman ordusunu ortadan kaldırarak başarı ödüllerini elde edeceksiniz.

Yeni patron karakterler gibi Meng Huo, Leydi Zhu Rong, Wu Tu Gu gibi Çin kahramanlarını bir araya toplayarak korkunç Meng Huo'yu ortadan kaldırmaya yönelik hareket edeceksiniz. Her savaş sahnesinde eşsiz bir performans sergilemeye çalışacak, taktiksel oyun becerilerinizi kullanacak ve ardından kazanan kişi olmaya yönelik hareket edeceksiniz. Her sahnesinde eşsiz anlar yaşamaya hazır olun. Bu zorlu mücadelenin kazananı olmak adına savaş taktiklerinizi geliştirin, stratejinizi hazırlayın ve ardından başarı faktörlerini ele geçirin.

Savaş ordunuz sadece askerlerden oluşmayacak, askerlerin yanı sıra aynı zamanda fil savaşçısı, cane zırh kaplı asker, ateş cadıları, zehirli yılanlar ve en vahşi hayvanlarda ordunuzda yer alacak. Düşmanla savaşmak için ata ya da file binebilirsiniz. Oyunun yeni sihirli sistemi sayesinde ise sabit miktarda bayrak toplayarak, tam ekran düşmanları temizlemek için flag ikon düğmesine basabilirsiniz. Bu aynı anda birden çok düşmanı ortadan kaldırmanıza imkan tanıyacaktır. Bu eşsiz aksiyon oyunu gelişmiş RPG ögeleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Herkes için oynamak çok kolaydır.

Zhao Yun'u hareket ettirmek için dokunmatik kontrol gamepad'ini kullanın, düşmanla savaşmak veya ögeleri ve bayrakları toplamak için sword simgesine basın. Sol taraftaki yeşil çubuk dolu olduğunda, özel bir güçlü saldırı başlatmak için yangın simgesi düğmesine basabilirsiniz. Bazen yangın ikonu düğmesi at ikonu olarak değişir. Bunu göz önünde bulundurarak savaş stratejinizi ona göre hazırlayın. Kazanmanız gereken zorlu mücadelelerin her birini kazanarak arena içerisinde harikalar yaratın. Heyecan verici bir mobil oyun dünyası sizi bekliyor. Savaşın ve kazanın.

Dragon of the Three Kingdoms indir